Niech twoje pieniądze pracują tylko dla ciebie

Pomagam w gwarancjach
info@gwarancje-ubezpieczeniowe.pl
Wadium | Należyte wykonanie | Rękojmia

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorstwa

Ubezpieczenie OC firmy, obok gwarancji ubezpieczeniowych, jest jednym z potrzebniejszych ubezpieczeń dla przedsiębiorstwa często startującego w przetargach. Posiadanie takiej polisy nierzadko jest obowiązkowym warunkiem stawianym przez Zamawiającego.

Oczywiście dobre ubezpieczenie, to nie tylko „podkładka do przetargu”, ale i zapewnienie spokoju firmie przed roszczeniami innych podmiotów.

Wybór ubezpieczenia z odpowiednimi warunkami jest bardzo ważny, aby nie zdarzały się sytuacje (przykład „z życia”), kiedy firma informatyczna posiada ubezpieczenie, w którym wyłączone są na przykład szkody związane z instalacją systemów informatycznych, czy szkody spowodowane przez napisane przez ubezpieczonego programy komputerowe. Aby było zabawniej, wymagający tego ubezpieczenia kontrahent też zadowolił się samą polisą, nie wnikając, czy w razie wystąpienia charakterystycznej dla danego kontraktu szkody, w ogóle będzie miał szansę na otrzymanie odszkodowania od ubezpieczyciela.

Podmioty gospodarcze zainteresowane otrzymaniem oferty na ubezpieczenie ich odpowiedzialności cywilnej, mogą przesłać do nas zapytanie mailem po wypełnieniu formularza z podstawowymi danymi niezbędnymi do przedstawienia oferty. Dotyczy to zarówno firm, które chcą kupić takie ubezpieczenie po raz pierwszy, jak i podmiotów chcących przedłużyć obecnie posiadane ubezpieczenie na kolejny okres na konkurencyjnych warunkach.

Niedługo opiszę również polecane przeze mnie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Jakiś czas temu szukałem takiego ubezpieczenia dla siebie (dzieci, rower, pies…) i udało mi się znaleźć ciekawą (tzn. tanią i z szerokim zakresem ochrony) ofertę : -)

Speak Your Mind

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.